Home

Voi Cantitate mare tăgădui karolina pliskova roma coniac regret De încredere

Iga Swiatek vs. Karolina Pliskova | 2021 Rome Final | WTA Match Highlights  - YouTube
Iga Swiatek vs. Karolina Pliskova | 2021 Rome Final | WTA Match Highlights - YouTube

Iga Swiatek, campioană la Roma! A învins-o fără drept de apel pe Karolina  Pliskova
Iga Swiatek, campioană la Roma! A învins-o fără drept de apel pe Karolina Pliskova

JOHANNA KONTA - KAROLINA PLISKOVA, FINALĂ WTA ROMA LIVE - GSP

Karolina Pliskova câștigă Roma, urcă pe locul 2 în lume - Treizecizero

O zi oribilă!" Explicația Karolinei Pliskova pentru eșecul neverosimil de  la Roma, 0-6, 0-6 cu Iga Swiatek
O zi oribilă!" Explicația Karolinei Pliskova pentru eșecul neverosimil de la Roma, 0-6, 0-6 cu Iga Swiatek

Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața  Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport
Așa, și?" Cum a explicat Karolina Pliskova înfrângerea cu 6-0, 6-0, în fața Igăi Swiatek, la Roma - Eurosport

Karolina Pliskova în a treia finală consecutivă la Roma | Știri despre tenis

Karolina Pliskova, în semifinale la Roma după ce a salvat trei mingi de  meci / Duel cu Petra Martic - HotNews.ro
Karolina Pliskova, în semifinale la Roma după ce a salvat trei mingi de meci / Duel cu Petra Martic - HotNews.ro

Marketa Vondrousova - Karolina Pliskova 2-6, 4-6: Simona Halep și-a aflat  adversara din finala de la Roma
Marketa Vondrousova - Karolina Pliskova 2-6, 4-6: Simona Halep și-a aflat adversara din finala de la Roma

Karolina Pliskova s-a impus la WTA Roma şi va urca peste Simona Halep în  clasamentul de
Karolina Pliskova s-a impus la WTA Roma şi va urca peste Simona Halep în clasamentul de

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Concluziile presei din Cehia:  „Nimic nu a funcționat!”
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Concluziile presei din Cehia: „Nimic nu a funcționat!”

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Pliskova, adversara Simonei Halep în finala de la Roma, o laudă pe româncă:  "Pe zgură aveam senzația că n-am nicio şansă"
Pliskova, adversara Simonei Halep în finala de la Roma, o laudă pe româncă: "Pe zgură aveam senzația că n-am nicio şansă"

Karolina Pliskova explică de ce a pierdut cu 6-0, 6-0 finala de la Roma -  spotmedia.ro
Karolina Pliskova explică de ce a pierdut cu 6-0, 6-0 finala de la Roma - spotmedia.ro

Karolina Pliskova, campioana din 2019, în finală la WTA Roma - HotNews.ro

Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a  abandonat meciul
Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a abandonat meciul

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Pliskova abandonează. Simona  este campioană la Roma!
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Pliskova abandonează. Simona este campioană la Roma!

Karolina Pliskova, 2019 Rome Champion, is Back in the Final - Tennis Now

Pliskova saves 3 match points to oust Ostapenko; Martic advances in Rome

Karolina Pliskova este în finală la Roma şi ar... | News.ro

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras.  Simona Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră -  IMPACT.ro
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras. Simona Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră - IMPACT.ro

SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA  CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews
SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews

Karolina Pliskova, adversara Simonei Halep in finala la Roma. Meciul va  avea loc luni, de la
Karolina Pliskova, adversara Simonei Halep in finala la Roma. Meciul va avea loc luni, de la

WTA Roma 2019: Karolina Plíšková s-a calificat în a 3-a finală a sezonului,  a 25-a a carierei. | TENISite
WTA Roma 2019: Karolina Plíšková s-a calificat în a 3-a finală a sezonului, a 25-a a carierei. | TENISite

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24