FAN Courier - Sediul din Câmpia Turzii are o nouă adresă din 11 noiembrie. Ne găsești pe Strada Laminoriștilor, la nr. 183 A, Jud. Cluj. Ne poți contacta la unul dintre numerele
![De ce un curier din Germania poate livra de trei ori mai multe pachete pe zi decât unul din România: În Germania poți lăsa pachetul în fața ușii, la noi s-au furat De ce un curier din Germania poate livra de trei ori mai multe pachete pe zi decât unul din România: În Germania poți lăsa pachetul în fața ușii, la noi s-au furat](https://media.hotnews.ro/media_server1/image-2019-12-10-23542715-0-tir-fan-courier.jpg)
De ce un curier din Germania poate livra de trei ori mai multe pachete pe zi decât unul din România: În Germania poți lăsa pachetul în fața ușii, la noi s-au furat
![FAN Courier îşi bate joc, cu NESIMŢIRE, de clienţi. Ce au păţit mai mulţi timişoreni este SCANDALOS! (FOTO) FAN Courier îşi bate joc, cu NESIMŢIRE, de clienţi. Ce au păţit mai mulţi timişoreni este SCANDALOS! (FOTO)](https://renasterea.ro/ro/wp-content/uploads/Fan-Curier-Timisoara.jpg)
FAN Courier îşi bate joc, cu NESIMŢIRE, de clienţi. Ce au păţit mai mulţi timişoreni este SCANDALOS! (FOTO)
![FAN Courier avertizează clienții asupra unei tentative de fraudă prin intermediul mesajelor tip SMS – Cristian Nicolau FAN Courier avertizează clienții asupra unei tentative de fraudă prin intermediul mesajelor tip SMS – Cristian Nicolau](https://i0.wp.com/cristiannicolau.ro/wp-content/uploads/2021/07/SMSSpoofing-FANCourier.jpg?resize=800%2C800&ssl=1)